+420 544 226 851    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

impress
Your Store Slogan Here
×
 x 

0
Shopping cart
0

Nejprodávanější

Odnosky na víno - Brno, Morava

Brno, Morava a…? Samozřejmě víno! A k těmto třem pojmům ještě můžeme přidat krabice na víno od HP Karton! Vyrábíme vinařské krabice, takzvané odnosky na víno, které můžeme na vaše přání i potisknout vaším logem nebo jiným grafickým návrhem. Můžete si vybrat i barvu potisku, a to buď černou, červenou, zelenou nebo modrou. Ať už si vyberete jakoukoliv, potisk krabice na víno jí dá osobitý styl a pomůže propagovat právě vaše vinařství či vinotéku.

Krabice na víno dodáváme v provedení 3vrstvých lepenek a nejen v přírodní hnědé barvě. Vybírat si můžete i z bílých a modrých krabic. Je jen na vás, který design bude nejvíc slušet právě vašemu vínu. Stejně tak máme v nabídce i krabice na víno, do kterých můžete vložit rovnou dvě lahve. Vinařské krabice dodáváme na vratných EUR paletách, případně dle domluvy.

Protože sídlíme v Sivicích, kousek od Brna a v srdci Moravy, bylo nám jasné, že se náš sortiment bez vinařských krabic neobejde. Proto jsme je do našeho sortimentu zařadili v široké škále provedení a dnes dokážeme splnit i ty nejnáročnější požadavky každého vinaře. Můžete si vybrat minimalistickou krabici na víno nebo odnosku z vlnité lepenky v bílém provedení a s vaším logem. Všechny odnosky na víno mají vyseklé okno, kterým jde vidět viněta lahve. Okno vysekáváme jak ve středu krabice, tak i v rohu – volba je jen na vás.

Nejste si jistí, jaká vinařská krabice bude ideální právě pro vaše víno? Klidně k nám přijeďte a vyzkoušejte si přímo u nás, která bude vašemu vínu slušet nejvíce. Můžete si vyzkoušet nejrůznější vzorky a kombinace barev materiálu. Poradíme vám s výběrem, doporučíme vhodné barevné kombinace a pomůžeme i s případným umístěním vašeho loga. Chceme totiž, abyste byli s naší prací maximálně spokojení a aby nám spolupráce dlouhodobě fungovala.


Celý ceník ke stažení zde

Poznámka: nabízíme i možnost potisku Vašeho loga na odnosky.
V případě tohoto potisku se cena odnosky zvedá o 1,50 Kč/ks bez DPH (ruční tisk razítkem) + účtujeme také jednorázový vstupní náklad za razítkový štoček v ceně 350,- Kč bez DPH.
Tisk – 1 barva (razítková černá, červená, modrá nebo zelená). Max. tištěný motiv 80x50mm.
Před realizací je nutné dodat logo v křivkách (např. v souboru ai).

Ceny jsou kalkulované bez DPH a bez dopravy (můžeme zajistit přepravní službou).
Nabídka je platná min. do 31.12.2016. Dojde-li k výraznému navýšení cen vstupního materiálu, vyhrazujeme si právo ceny upravit.
Termín výroby: do 10 pracovních dní od závazného objednání a schválení tiskové korektury
Platební podmínky: zůstávají zachovány
Obaly jsou uloženy na EUR paletách vratných 800x1200mm. Žádáme Vás o jejich vrácení výměnou ihned při převzetí zboží nebo nejpozději do 14 pracovních dní od převzetí zboží.  

V případě jakýchkoliv dotazů mě, prosím, kontaktujte.
Těšíme se na další spolupráci.
Se srdečným pozdravem
    
Ivona Lánová
obchodní zástupce
Tel.: +420 775 954 492
Fax: +420 544 251 282
E-mail: hpkarton@hpkarton.cz

Odnosky na víno

POLITIKA JAKOSTI

Požadavky zákazníků jsou pro nás impulsem k přijímání takových opatření, která vedou k zajištění trvalé kvality veškerých našich dodávek. více informací

KONTAKT

HP karton
Sivice 511 PSČ: 664 07

+420 544 226 851
hpkarton@hpkarton.cz

 

02B83626

Potřebujete poradit ? ZAVOLEJTE NÁM

+420 544 226 851

Volejte