+420 544 226 851    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

impress
Your Store Slogan Here
×
 x 

0
Shopping cart
0

Nejprodávanější

Jste z Brna nebo jiného koutu Moravy a hledáte spolehlivého dodavatele paletových proložek? Tak to nás máte opravdu za rohem. Sídlíme v Sivicích a vyrábíme kartonové obaly a paletové proložky pro společnosti z celé České republice. V naší nabídce najdete obaly z vlnité i hladké lepenky, nejrůznější typy krabic, paletové boxy a spoustu dalšího kartonového zboží.

Nenašli jste právě to, co hledáte? Nebo potřebujete skutečně atypické řešení? Rádi s vámi vaše potřeby probereme a navrhneme vhodné řešení, se kterým budete spokojení. Věnujeme se zakázkové výrobě kartonových obalů, krabic i paletových boxů a vždy se snažíme maximálně dodržet požadavky našich klientů. Vyrábíme i paletové proložky z 3vrstvé vlnité lepenky o celkové tloušťce 3 milimetry. Tyto proložky jsou ideální pro oddělení výrobků uvnitř krabice i pro zlepšení stability paletové jednotky.

Morava a Brno jsou sice naší domovinou, dodáváme však paletové boxy a krabice do celé České republiky. Pro všechny, kteří to k nám mají desítky a stovky kilometrů, jsme připravili přehledný e-shop, kde najdete standardní obalovou nabídku s podrobnými popisky. Pohodlně si tak můžete vybrat kartonový obal, který potřebujete – a nezáleží na tom, jestli jste v Brně nebo na druhé straně Česka. Pokud si vhodný paletový box nebo krabici nevyberete, stačí nám zavolat nebo napsat – upřesníte nám vaše požadavky a domluvíme se, jak vám můžeme pomoci.

Vyberte si přesně takový kartonový obal, který potřebujete právě pro váš byznys. Máme v nabídce obaly pro automobilový, chemický i lékárenský průmysl, stejně jako pro cukráře a vinaře. Neděláme mezi zákazníky rozdíly a dodáváme kartonové obaly soukromníkům i velkým firmám se stovkami zaměstnanců.

Paletové proložky

Paletová proložka 800x1200mm

Cena s DPH 12,8 Kč
Cena bez DPH 10,6 Kč

Detail produktu

POLITIKA JAKOSTI

Požadavky zákazníků jsou pro nás impulsem k přijímání takových opatření, která vedou k zajištění trvalé kvality veškerých našich dodávek. více informací

KONTAKT

HP karton
Sivice 511 PSČ: 664 07

+420 544 226 851
hpkarton@hpkarton.cz

 

02B83626

Potřebujete poradit ? ZAVOLEJTE NÁM

+420 544 226 851

Volejte